Du måste aktivera javascript för att sverigesradio.se ska fungera korrekt och för att kunna lyssna på ljud. Har du problem med vår sajt så finns hjälp på http://kundo.se/org/sverigesradio/

Redaktionsmedlemmar

Publicerat fredag 3 augusti 2007 kl 09.56

Viveca Bladh är producent - föräldraledig från maj 2012 till januari 2013.
viveca.bladh@sverigesradio.se

Andrea Valderrama, producent hösten 2012
Telefonnummer: 031-837605
andrea.valderrama@sverigesradio.se

Andreas Lindahl är programledare och finns i Göteborg
andreas.lindahl@sverigesradio.se

Irma Norrman är reporter och finns i Göteborg.
irma.norrman@sverigesradio.se

Lars Gunnar Övermyr är reporter och finns i Göteborg
lars_gunnar.overmyr@sverigesradio.se

David Richter är reporter och finns i Malmö.
david.richter@sverigesradio.se

Sofia Bagge är reporter och finns i Stockholm
sofia.bagge@sverigesradio.se

Anders Wikström är reporter och finns i Umeå.
anders.wikstrom@sverigesradio.se

Mer om …

Har du frågor eller förslag gällande våra webbtjänster?

Kontakta gärna Sveriges Radios supportforum där vi besvarar dina frågor vardagar kl. 9-17.