Du måste aktivera javascript för att sverigesradio.se ska fungera korrekt och för att kunna lyssna på ljud. Har du problem med vår sajt så finns hjälp på http://kundo.se/org/sverigesradio/
Bevakar det som händer och kommer att hända i sportväg i Jönköpings län.

Medarbetarsidan

Publicerat fredag 2 februari 2007 kl 11.09
1 av 4
2 av 4
3 av 4
Bertil Nilsson
4 av 4
Bertil Nilsson

Här är vi som jobbar med sporten på Sveriges Radio Jönköping:

David Westh, sportansvarig/programledare/reporter
david.westh@sr.se

Henrik Gustavsson, programledare/reporter
henrik.gustavsson@sr.se

Dan Thizell, programledare/reporter
dan.thizell@sr.se

Tommy Haag, reporter
tommy.haag@sr.se

Anders Persson, reporter
anders.persson@sr.se

Therese Landh, reporter

Gert Olsson, reporter
gert.olsson@sr.se

Bertil Nilsson, reporter


 

Grunden i vår journalistik är trovärdighet och opartiskhet. Sveriges Radio är oberoende i förhållande till politiska, religiösa, ekonomiska, offentliga och privata särintressen.
Har du frågor eller förslag gällande våra webbtjänster?

Kontakta gärna Sveriges Radios supportforum där vi besvarar dina frågor vardagar kl. 9-17.

Du hittar dina sparade avsnitt i menyn under "Min lista".