Du måste aktivera javascript för att sverigesradio.se ska fungera korrekt och för att kunna lyssna på ljud. Har du problem med vår sajt så finns hjälp på http://kundo.se/org/sverigesradio/
Här hittar du fakta om P4 Jämtland, kontaktuppgifter och foton på medarbetare vid P4 Jämtland.

Kontaktuppgifter till personalen vid P4 Jämtland

Publicerat måndag 19 januari 2009 kl 12.32

Vi som jobbar vid P4 Jämtland

  Kanalledning

  Camilla Wahlman
  Kanalchef

  camilla.wahlman@sr.se

  063-16 06 71
  070-241 66 66

  Filip Gustafsson
  Nyhetschef

  filip.gustafsson@sr.se

  063-16 06 44  
  070-107 43 55

  Elisabeth Wickzell
  Programchef

  elisabeth.wickzell@sr.se

  063-16 06 38
  070-216 92 00

  Administration

  Staffan Björk
  SR-assistent

  staffan.bjork@sr.se

  063-16 06 56
  070-108 12 85

  Redaktion

  Emelie Andersson
  Publikredaktör

  emelie.andersson@sr.se

  063-16 06 48
  070-106 30 46

  Staffan Andersson
  Reporter

  staffan.e.andersson@sr.se

  063-16 06 77
  070-104 63 56

  Jessica Brander
  Reporter

  jessica.brander@sr.se

  063-16 06 17
  070-180 06 52

  Marcus Frånberg
  Reporter

  marcus.franberg@sr.se

  063-16 06 37
  070-108 12 83

  Britt-Inger Hellström
  Reporter

  britt-inger.hellstrom@sr.se

  063-16 06 36
  070-104 63 58

  Victoria Herkules
  Reporter

  victoria.herkules@sr.se

  063-16 06 88

  Håkan Lundqvist
  Nyhetsproducent

  hakan.lundqvist@sr.se

  063-16 06 25
  070-104 63 52

  Fredrica Modin
  Reporter

  fredrica.modin@sr.se

  063-16 06 00

  Agneta Nilsson
  Reporter

  agneta.nilsson@sr.se

  063-16 06 51
  070-104 63 55

  Michael Ragnarsson
  Reporter

  michael.ragnarsson@sr.se

  063-16 06 39
  070-104 63 57

  Jan Mårdberg
  Programassistent

  jan.mardberg@sr.se

  063-16 06 91
  070-100 86 95

  Webb

  Janne Nyman
  Webbansvarig

  janne.nyman@sr.se

  063-16 06 79
  070-377 36 31

  P4 Jämtland Morgon

  Pernilla Anth Jacobsson
  Producent

  pernilla.anth_jacobsson@sr.se

  063-16 06 00

  Lars Gustafsson
  Producent

  lars.gustafsson@sr.se

  063-16 06 00

  Johanna Vackdahl
  Programledare

  johanna.vackdahl@sr.se

  063-16 06 11
  070-108 50 30

  P4 Jämtland Förmiddag

  Stefan Hanberg
  Programledare/producent

  stefan.hanberg@sr.se

  063-16 06 74
  070-265 29 00

  Leif Landin
  Programledare

  leif.landin@sr.se

  063-16 06 87
  070-104 63 85

  Anneli Johansson
  Programledare

  anneli.johansson@sr.se

  063-16 06 86
  070-101 51 24

  P4 Jämtland Eftermiddag

  Lotta Löfgren
  Programledare/producent

  lotta.lofgren@sr.se

  063-16 06 73
  070-104 63 64

  Anneli Johansson
  Producent

  anneli.johansson@sr.se

  063-16 06 86
  070-101 51 24

  Annelie Lanner
  Producent

  annelie.lanner@sr.se

  063-16 06 47
  070-314 06 32

  Meny i P1

  Lisbeth Hermansson
  Producent

  lisbeth.hermansson@sr.se

  063-16 06 83
  070-180 06 51

  Fia Gulliksson
  Programledare

  fia.gulliksson@sr.se

  063-16 06 00

  Teknik

  Mats Arnqvist
  Ljudtekniker

  mats.arnqvist@sr.se

  063-16 06 58

  Robert Egnelius
  Ljudtekniker

  robert.egnelius@sr.se

  063-16 06 53

  Hans Lundström
  Teknik IT

  hans.lundstrom@sr.se

  063-16 06 57

  Pelle Törnqvist
  Ljudtekniker

  pelle.tornqvist@sr.se

  063-16 06 81
  070-811 60 43

Grunden i vår journalistik är trovärdighet och opartiskhet. Sveriges Radio är oberoende i förhållande till politiska, religiösa, ekonomiska, offentliga och privata särintressen.
Har du frågor eller förslag gällande våra webbtjänster?

Kontakta gärna Sveriges Radios supportforum där vi besvarar dina frågor vardagar kl. 9-17.

Du hittar dina sparade avsnitt i menyn under "Min Lista".