Kontakta musikprogram och webbkanaler

 

SR Musik

Jonas Westman
Redaktionschef SR Musik P3 och P4
08-784 17 03
jonas.westman@sverigesradio.se

Ann-Louise Corbee
Gruppchef SR Musik P3 och P4 
08-784 50 00
ann-louise.corbee@sverigesradio.se

Musikredaktörer

Mari Hesthammer
Musikredaktör för P3/P3 Koordinator
p3musikredaktorer@sverigesradio.se

Linda Nordeman
Musikredaktör i P3
p3musikredaktorer@sverigesradio.se

Esau Alcona
Musikredaktör i P3
p3musikredaktorer@sverigesradio.se

Liveproducenter

Tommy Ericsson
Liveproducent Stockholm
tommy.ericsson@sverigesradio.se

Torsten Larsson
Liveproducent Göteborg
torsten.larsson@sverigesradio.se

Freja Lantto Heldebro
Liveproducent Umeå
073-950 94 27
freja.lantto_heldebro@sr.se

Oscar Kangro
Liveproducent Malmö
08-784 50 00
oscar.kangro@sverigesradio.se

P3 Session

Tommy Ericsson
Liveproducent
tommy.ericsson@sverigesradio.se

P3 Guld

Liv Ungermark
Projektledare P3 Guld
08-784 12 39
liv.ungermark@sverigesradio.se