Redaktionen på Konflikt

Ge oss beröm, kritik eller tipsa! Kontakta oss genom konflikt@sverigesradio.se Vi finns även på Twitter som @p1konflikt, och på Facebook.

Ivar Ekman programledare
ivar.ekman@sverigesradio.se 
Twitter: @ivarekman 

Robin Olin programledare
robin.olin@sverigesradio.se
Twitter: @robinolin

Anja Sahlberg  producent (tjl)
anja.sahlberg@sverigesradio.se
Twitter: @aesahlberg

Ulrika Bergqvist producent
ulrika.bergqvist@sverigesradio.se

Sally Henriksson producent
sally.henriksson@sverigesradio.se

Nina Benner gruppchef för Ekots helgprogram
nina.benner@sverigesradio.se 
Twitter: @ninabenner

Grunden i vår journalistik är trovärdighet och opartiskhet. Sveriges Radio är oberoende i förhållande till politiska, religiösa, ekonomiska, offentliga och privata särintressen.
Du hittar dina sparade ljud i menyn under Min lista